Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Новокиївська сільська рада» (код ЄДРПОУ: 04338055) був реорганізований і увійшов до складу Марганецької громади

Новокиївка
Томаківський район, Дніпропетровська область

Історико-географічна довідка

Новокиївська сільська рада розташована на півдні Томаківського району Дніпропетровської області, вздовж Каховського водосховища. Село Новокиївка засноване в ІІ половині 19 ст., коли гурт селян – колишніх кріпаків, утворив товариство, яке викупив чималий шмат землі і заснував нове поселення – Царська Милість. Назвали його так - за скасування кріпацтва, можливість купувати землю. За даними 1899 року в селі налічувалось 164 дворів, 1006 жителів, які володіли 1700 десятиною землі. У роки громадянської війни назву змінили на «Новокиївку» з огляду на те, що жителі були переселенцями з Київщини.

Історичні пам’ятники:

с.Іллінка – одне поселення епоха бронзи (ІІ тис. до н.е.), пасіка отамана І.Сірка та пам’ятний знак його першого поховання, садибний будинок пана Шпоньки; садиба поміщиці Шишкіної.

Культурні пам’ятники:

Дві братські могили радянським воїнам та один пам’ятний знак на честь воїнів-земляків.

Видатні особистості:

Півторацький Василь Григорович – нагороджений Орденом Великої Вітчизняної війни ІІ ступеня.

Центральний населений пункт село Новокиївка:

• Територія-122,2 га.
  • Населення- 538 осіб.
  • Домогосподарств- 423 .

Населенні пункти:

с. Вільне

• Територія- 25 га.
  • Населення- 26 осіб.
  • Домогосподарств- 27.

с. Добра Надія

• Територія- 84,1 га.
  • Населення- 502 осіб.
  • Домогосподарств- 261.

с. Іллінка

• Територія- 100,02 га.
  • Населення- 580 осіб.
  • Домогосподарств- 417.

с. Новокам’янка

• Територія- 15,6 га.
  • Населення- 47 осіб.
  • Домогосподарств- 61.

Житлово-комунальне господарство ( в розрізі населених пунктів):

• Опалення (газ): природний газ – с.Іллінка, Добра Надія, решта – пічне опалення.
  • Водопостачання і відведення – технічна вода.

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування